На фестивалі «Відкрита ніч» гран-прі виборола кінострічка «Заповіт»

На фестивалі «Відкрита ніч» гран-прі виборола кінострічка «Заповіт»

01.07.14 08:05 0 989
Кінофестиваль «Відкрита ніч-Дубль 17» оголосив імена переможців. Гран-прі здобула стрічка «Заповіт» Крістіана Жерегі.

Сам режисер «Заповіту» на святковій церемонії був відсутній, оскільки в якості стрільця-медика долучився до 25-го спеціального добровольчого батальйону територіальної оборони Збройних сил України «Київська Русь».

Об’єднання Babylon’13, до якого входить режисер, відзначено спеціальним дипломом фестивалю «За громадянську позицію, мужність та героїзм».

Інші відзнаки розподілено так:

Номінація «Професійний ігровий фільм»

Фільм «Зупинка» нагороджено P.S. призом від оргкомітету. Відзначений дипломом за найкращий ігровий фільм за вибором спеціалізованого видання oKino.ua та нагороджений сертифікатом який дає право на відвідування повного дня Kiev Filmmaking Camp.

Фільм «Коріння. Сни» відзначено дипломом за операторську роботу оператора Микити Кузьменко. Режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук

Фільм «Не менше 50 кг» відзначено дипломом за музичне оформлення. Композитор Ярослав Джусь. Режисер Марина Артеменко.

Також фільм «Не менше 50 кг» Марини Артеменко став найкращим фільмом номінації з пропозицією від 1+1 media group and companies на купівлю прав для показу на каналі «1+1».

Фільм «Коріння. Сни» Дмитра Сухолиткого-Собчука відзначено дипломом за найкращу роботу художника Юлії Зауличної.

Фільм «З Карпат до Парижу з акордеоном» Юрія Леути відзначено дипломом з пропозицією від 1+1 media group and companies на купівлю прав для показу на «1+1».

Номінація «Студентський ігровий фільм»

Фільм «Якби» відзначено дипломом за кращий фільм в номінації та нагороджено спеціальним призом від компанії «Кінотур» – сертифікатом на технічний грант для проведення постпродакшну поточного або майбутнього кінопроекту (до 20 хвилин).

Фільм «Марія» Олександра Шкрабака відзначено дипломом за любов і надію, почесним дипломом за досягнення у кінематографі від Асоціації кіноклубів України, за підтримки МГО «Сінемахолл». Стрічка отримала грошову винагороду від партнера фестивалю «Райффайзен Банк Аваль».

Номінація «Неігровий фільм»

Володар гран-прі, «Заповіт», нагороджений камерою Go-pro від співорганізаторів фестивалю 1+1 media group and companies.

Дипломом за громадянську позицію, мужність і героїзм відзначена знімальна команда Ваbylon 13. Дипломом відзначений фільм «Громадянин» режисера і Наталії Гордій.

Фільм «Бій на Грушевського #4 «Соло» Івана Сауткіна відзначено дипломом як найкращий фільм номінації.

Номінація «Спеціальний репортаж»

Дипломом відзначено квартет фільмів під назвою «Пасічник Микола», «Конюх Констянтин», «Кавовар Вадим», «Коваль Дмитро» у проекті «Люди». Режисера Дмитра Гуляєва нагороджено камерою Go-pro від співорганізаторів фестивалю 1+1 media group and companies.

Номінація «Анімаційні фільми»

Фільм «Дівчинка з риб’ячим хвостом» Сергія Мельниченка відзначено дипломом як найкращу роботу номінації.

Фільм «Птахи» Ірини Смирнової відзначено дипломом за музичне оформлення Тетяни Яшвілі.

Нагадаємо, Національний кінофестиваль «Відкрита ніч – Дубль 17» пройшов у ніч з 28 на 29 червня в Києві на майданчику галереї «Арт-причал» й одночасно ще на 23 майданчиках в Україні й поза її межами. Участь у фестивалі взяло 50 стрічок, яких відібрали з числа 180 робіт, поданих претендентами. Відкриття й закриття фестивалю транслювалося онлайн з метою популяризації фестивалю, пише «Телекритика».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ізраїль застерігає ...
Наступна новина: У День Дунаю на Закарпатті ...

КОМЕНТАРІ