435 споживачів ПАТ «Рівнегаз» приєднались до газових мереж за новими стандартами

435 споживачів ПАТ «Рівнегаз» приєднались до газових мереж за новими стандартами

01.07.14 11:39 0 840
З 1 січня 2013 року в Україні діє спрощена процедура приєднання споживачів до газових мереж. У «Єдиному вікні» ПАТ «Рівнегаз» мешканці Рівненщини отримали можливість підвести газ до помешкання за двома схемами - «Стандартне приєднання» та «Нестандартне приєднання». За рік роботи «Єдиного вікна» 435 споживачів оцінили переваги такого виду сервісу.

Термін надання послуги «Стандартне приєднання» становить всього 3 місяці, а її вартість чітко визначена державою, і на 2014 рік становить 7368 грн. для сільської місцевості та 8280 грн. - для міської. При нестандартному приєднанні вартість плати розраховується на підставі проектно-кошторисної документації.

У новостворених відділах, які працюють за схемою «Єдиного вікна», споживач «Рівнегазу» отримує послугу з приєднання до газових мереж в повному обсязі.

- «Єдине вікно» для обслуговування клієнтів - це можливість в одному місці, за максимально короткий строк отримати послугу із приєднання до газових мереж, а також оперативно проконсультуватись з питань щодо цієї послуги, - зазначив заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» з комерційної діяльності Петро Торгун.

Клієнту треба лише подати заявку і необхідний пакет документів, підписати договір і оплатити послугу, все інше – виїзд до замовника на об’єкт, видача техумов, розробка проекту, його комплексне супроводження і погодження всіх етапів з відповідними органами — робота фахівців по роботі з клієнтами. Також в «Єдиному вікні» можна зробити заявку на заміну або додаткове встановлення газових приладів, реконструкцію внутрішньої системи газопостачання та обслуговування газових приладів.

На сьогодні у кожному районному управлінні газового господарства області успішно функціонують служби «Єдиного вікна».

Левчук Вікторія Вікторівна
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ПриватБанк запровадив ...
Наступна новина: У Великих Гаях відбувся ...

КОМЕНТАРІ