Слідчих буковинської міліції привітали із професійним святом

Слідчих буковинської міліції привітали із професійним святом

02.07.14 17:14 0 669
В УМВС України в Чернівецькій області відзначили 51-річницю створення слідчого апарату в системі МВС України.

1 липня 1963 року набрав чинності Указ Президії Верховної Ради Української РСР, згідно з яким розслідування певних категорій злочинів доручено слідчим органів внутрішніх справ. І саме ця дата - 1 липня, стала днем професійного свята працівників слідчих апаратів органів внутрішніх справ.

З цією подією слідчих привітали керівництво обласного міліцейського відомства та представники правоохоронних органів краю. Вони подякували правоохоронцям за сумлінну працю, відданість професії та побажали міцного здоров’я, добробуту, професійних звершень, миру та благополуччя.

У своєму вітальному слові заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції Олег Попов зазначив, що слідчим апаратом органів внутрішніх справ області, в умовах нового Кримінального процесуального кодексу України досягнуто позитивних результатів, створено і налагоджено чітку систему реагування на заяви і повідомлення про злочини, забезпечено ефективну безпосередню участь слідчих у їх розкритті, починаючи з оглядів місць подій, аж до завершення слідства і прийняття рішень про притягнення винних до встановленої законом відповідальності. У лавах Міністерства внутрішніх справ працюють віддані своїй справі слідчі, здатні виконати священний обов’язок – захистити конституційні права і свободи громадян, - продовжив Олег Попов.

На завершення заходу кращим працівникам підрозділу були врученні чергові звання та грошові премії.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині затримали ...
Наступна новина: Порушення правил паркування ...

КОМЕНТАРІ