Ірина Березовська: "Буває так, що робота мені сниться"

Ірина Березовська: "Буває так, що робота мені сниться"

02.07.14 12:49 0 583
Ірина Березовська - старший слідчий контрольно-методичного відділу слідчого управління УМВС. Магістр права, роботу захистила сім років тому у Львівському державному університеті внутрішніх справ, який свого часу закінчила. За весь період служби в міліції, починаючи з 1998 року, отримувала лише грамоти, премії, подяки, нагрудні знаки «За відзнаку у службі» двох ступенів. Не мала жодного стягнення.

Особливої «романтики» в її нинішній роботі немає.

– Розглядаємо документи, які надходять з Міністерства внутрішніх справ, виконуємо всі протокольні доручення, надсилаємо доручення на виконання до підпорядкованих слідчих підрозділів, розглядаємо акти прокурорського реагування на дії працівників слідчих підрозділів області. Також розглядаємо звернення громадян щодо діяльності працівників слідства, – окреслює коло службових обов’язків працівників відділу моя співрозмовниця. – Деколи люди хочуть отримати роз’яснення з тих чи інших питань кримінального провадження. Якщо скаржаться на неправомірні, з їх точки зору, дії слідчих, то насамперед проводиться перевірка. Коли встановлюються факти порушення вимог чинного законодавства з боку працівника слідства, тоді призначається службове розслідування. І вже на підставі цього розслідування вирішується питання, чи справді ним було порушено чинне законодавство.

Переважно акти прокурорського реагування, в яких вказано порушення вимог кримінального процесуального законодавства під час досудового розслідування кримінальних проваджень, надсилаються до слідчого управління УМВС в області і безпосередньо розглядаються в організаційно-методичному відділі. Готуємо також довідки про результати діяльності за певні періоди, проводимо узагальнення, аналізи по закріплених лініях роботи.

За організаційно-методичним відділом закріплене кураторство за слідчими відділеннями міськрайорганів. Вивчаємо кримінальні провадження слідчих відділень, готуємо пропозиції щодо заслуховування таких проваджень на оперативних нарадах. Часто виїжджаємо у відрядження в райони, здійснюємо перевірки службової діяльності – як ведеться досудове розслідування.

Ірина Зіновіївна безпосередньо здійснює контроль за розглядом звернень громадян, строками та якістю досудового розслідування, аналізує ці напрямки службової діяльності. Так само контролює стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях у сфері нафтогазового комплексу України, зокрема пошкодження нафтопроводів, у провадженнях про злочини проти довкілля тощо.

На запитання, добре це чи погано, посміхається: «З одного боку, добре, а з іншого – якщо станеться якась пригода з працівником, де я здійснюю кураторство, то можна понести за нього відповідальність».

Ірина Березовська тепло відгукується про колег. З усіма у неї склалися дружні стосунки. Але часу на справжніх друзів не вистачає. Коли очолювала відділення дізнання, часто спілкувалася з начальником відділення кримінальної міліції у справах дітей Аллою Лемчак. «Зараз значно рідше бачимося з Аллою, – каже жінка. – Працюємо майже щодня допізна. Залишається одна неділя, яку хочеться присвятити сім’ї, але буває, що й вона проходить у хатніх клопотах. Тож вільного часу практично немає взагалі».

Тому напівжартома Ірина називає найкращим другом свого чоловіка Андрія, який працює в обласному управлінні Міністерства доходів і зборів та чудово розуміє службові проблеми дружини. Забрати з дитсадка чотирирічну Софійку, коли Ірина затримується на роботі, вважає швидше приємністю, аніж обов’язком. Так само колись піклувався і про старшу Вікторію, якій нині вже дванадцять років. Дівчинка навчається на відмінно і допомагає доглядати за молодшою сестричкою. А ще любить куховарити та виплітати браслети.

Ірина говорить, що мріє просто почитати якусь книжку, а доводиться читати накази, доручення та рекомендації. Тому буває так, що робота мені сниться.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку робоча зустріч у ...

КОМЕНТАРІ