“Всеукраїнська проща до Зарваниці, присвячена миру та цілісності України, має пройти на найвищому рівні!”

“Всеукраїнська проща до Зарваниці, присвячена миру та цілісності України, має пройти на найвищому рівні!”

02.07.14 09:50 0 661
Долучитись до її організації закликав заступник голови облради Олег Боберський під час засідання обласної Ради Церков при обласній державній адміністрації.

Учасники зібрання – ієрархи християнських конфесій краю, керівники обласних представницької та виконавчої влад, міської ради Тернополя, очільники громадських організацій – обговорили релігійну ситуацію в області та стан державно-церковних відносин.

Також йшлося про стан пожежної безпеки культових споруд області та заходи щодо його поліпшення. Доповідав з цього питання в.о. начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Віктор Маслей. Він, зокрема, зауважив, що уже в поточному році сталося 4 пожежі культових споруд, під час яких вогнем завдано матеріальних збитків на суму понад 600 тисяч гривень, та закликав усіх дотримуватися загальних вимог пожежної безпеки тощо.

Обговорили учасники засідання і проведення літнього відпочинку дітей релігійними організаціями області.

Олег Боберський звернув увагу членів Ради Церков на те, що незабаром в області проходитиме Всеукраїнська проща до Зарваниці, під час якої паломники молитимуться за мир та цілісність України. «Ми спільно маємо докластися до організації проведення Всеукраїнській прощі до Зарваниці на найвищому рівні ще й тому, що цьогоріч вона покликана підтримати українське військо, український народ, українську державність в цілому», – наголосив заступник голови облради.

«До чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері вирушають українці з цілого світу, – зазначив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. – У найважчі хвилини та у час радості вже понад сім століть наш боголюбивий народ у цьому благодатному місці підносить свої молитви до милостивого Бога. Господь вказує нам своєю десницею на Зарваницьку землю в історичних обставинах, які переживає Україна . Особливо коли вороги зазіхають на миролюбиву Українську Землю, її цілісність та європейський вибір. В таких історичних обставинах ніхто не може залишатися байдужим, кожен повинен долучитися до Всеукраїнської прощі у Зарваниці, щоб усі ми, об’єднані разом у молитві, одним серцем і однією душею вимолювали у Всевишнього цілісність, мир та спокій для нашої рідної Неньки-України», – наголосив владика та запросив усі конфесії доєднатись до спільної молитви.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ