Найближчим часом у Житомирі з’явиться пам’ятна дошка на честь Романа Шухевича

Найближчим часом у Житомирі з’явиться пам’ятна дошка на честь Романа Шухевича

02.07.14 16:52 0 610
Під час брифінгу для журналістів голова облдержадміністрації Сидір Кізін наголосив на важливості відновлення національної пам’яті на Житомирщині. Він зазначив, зокрема, про те, що 30 червня в Україні відзначалися дві пам’ятні дати – день народження національного героя, борця за волю та незалежність України, головного командира Української Повстанської Армії та керівника Організації Українських Націоналістів генерала-хоружого Романа Шухевича та 73 роки з дня проголошення Акту відновлення Української Держави. Саме 30 червня 1941 року було створено уряд на чолі з Ярославом Стецьком, який розпочав боротьбу за незалежну Україну.

За словами очільника області, визвольні змагання 1940-х років надихають цілі покоління українців на боротьбу за самостійну, незалежну, соборну Україну. Це питання є надзвичайно актуальним і в наш час, тому ми маємо пам’ятати імена Романа Шухевича, Степана Бандери, Ярослава Стецька.

Сидір Кізін повідомив про те, що найближчим часом у Житомирі буде відкрито пам’ятну дошку на честь Романа Шухевича. Голова облдержадміністрації підтримує ідею вшанування й інших борців за волю України в назвах вулиць та пам’ятниках.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинь: у ДТП на ...
Наступна новина: Працівники ДАІ з ...

КОМЕНТАРІ