В Луцьку скликається 62-а сесія міської ради

В Луцьку скликається 62-а сесія міської ради

02.07.14 13:08 0 623
62-а сесія міської ради скликається 23 липня 2014 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради. Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Романюк.

На розгляд міської ради внесено такі основні питання:

Запити депутатів.

Про внесення змін до рішення міської ради від 07.02.2014 № 53/3 «Про бюджет міста Луцька на 2014 рік» з врахуванням змін, внесених міською радою.

Інформація прокурора міста Луцька про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території міста Луцька.

Інформація начальника Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку у місті Луцьку.

Про роботу координаційного центру департаменту соціальної політики щодо питань соціального захисту сімей, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь на тимчасове перебування до м. Луцька.

Земельні питання.

Інші питання.

Різне.

На сесію міської ради запрошуються заступники міського голови, голова Луцького міськрайонного суду, начальник Луцького МВ УМВС у Волинській області, начальник Луцької об’єднаної державної податкової інспекції, начальник управління юстиції міста Луцька, прокурор міста Луцька, депутати обласної ради, обрані в мажоритарних округах міста Луцька, члени виконавчого комітету міської ради, окремі керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ