Тернопілля: відбулась нарада із представниками духовенства області

Тернопілля: відбулась нарада із представниками духовенства області

02.07.14 09:10 0 958
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей взяв участь в засіданні з представниками духовенства області під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Сиротюка, яке відбулося 1 липня в приміщені Тернопільської державної обласної адміністрації.

Одним із розглянутих питань було забезпечення пожежної безпеки культових споруд. За даними статистики, щороку виникає близько 30 пожеж в культових спорудах. У відсотковому відношенні це менше 1% від загальної кількості пожеж, що виникають в Україні протягом року. Але, навіть, за такої нібито невеликої кількості пожеж, матеріальні, духовні та історично-культурні втрати від них для України є досить відчутними, вони мають резонансний характер для суспільства.

Щорічно проводяться перевірки відповідності культових споруд вимогам пожежної безпеки, при яких виявляють грубі порушення норм пожежної безпеки.

Враховуючи вищесказане, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей подав пропозиції щодо приведення до належного протипожежного стану об’єктів культових споруд:

* розробити проектну документацію (де необхідно);

* об`єкти культових споруд забезпечити нормативною кількістю первинних засобів пожежогасіння та провести технічне обслуговування наявних вогнегасників;

* дерев`яні конструкції покриття культових будівель та споруд обробити вогнетривкими розчинами;

* привести у відповідність до вимог норм пожежної безпеки шляхи евакуації з приміщень, будівель та споруд (очистити їх від сторонніх предметів, демонтувати горючі оздоблення стін і стелі, двері виконати з відчиненням у напрямку евакуації).

* обладнати культові споруди відповідно до вимог норм системою пожежної автоматики та ряд інших.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Хмельниччині голова ...

КОМЕНТАРІ