У Львові пройде фестиваль вуличних видів спорту Yarych Street Fest

У Львові пройде фестиваль вуличних видів спорту Yarych Street Fest

04.07.14 11:34 0 950
У неділю, 6 липня, на площі перед Оперним театром у Львові відбудеться фестиваль Yarych Street Fest. Упродовж дня кращі спортсмени з України, Росії та Білорусі даватимуть майстер-класи й показові виступи зі стріт воркауту, паркуру, брейкдансу.

У рамках фестивалю також відбудеться чемпіонат із вуличного баскетболу 3х3, призовий фонд якого становить 15 тисяч гривень. Окрім того, глядачів здивують фіналісти програми «Україна має талант» – фрістайлери «Герої площадок», – передає прес-служба ЛМР.

«Минулого року ми провели перший такий фестиваль, тоді вдалося зібрати 101 команду, три з яких були з Європи. Цього року ми розширюємо розважальну програму як для молоді, так і для старших людей. Загалом буде сім спортивних площадок на площі біля Оперного театру. Одна з цих ділянок буде зі справжньою баскетбольною стійкою NBA, буде площадка, вкрита карематами, де аніматори допомагатимуть дітям розважатись та займатись. Малеча зможе спробувати себе у техніці малювання фейс-арт. Цього року новинкою заходу стане графіті-фест – буде встановлено вісім площин розміром 2.5 на 1.5 метри, на яких художники графіті творитимуть на тему «Україна єдина», а публіка обиратиме кращу роботу, автор якої отримає цінні призи. Окрім цього будуть змонтовані рампи для виступів велосипедистів у різних дисциплінах. Спортсмени з паркуру та ворк-ауту будуть демонструвати свою силу та вправність», – зазначив організатор фестивалю «Yarych Street Fest» Іван Попович.

«Також будемо встановлювати штучні рампи для виступів велосипедистів, буде величезний залізний куб, де свої вміння демонструватимуть спортсмени, що займаються паркуром та ворк-аутом. Будуть команди зі Львова, Тернополя та Києва.

Виступить наша львівська команда з брейк-дансу West da crew, а також неймовірну програму слем-данків представлять баскетболісти з різних країн. Будуть проводитись змагання з баскетболу у різних категоріях, всюди будуть визначатись переможці, які отримають цінні призи та грошові чеки. Цього року загальна сума нашого призового фонду піднялась та складає 15 тисяч гривень. На до участі у фестивалі зареєструвалось вже 12 команд з-за кордону і це не може не тішити», – додав Іван Попович.

Фестиваль «Yarych Street Fest» вже став традиційним. Минулого року його відвідало близько 1500 спортсменів з усієї країни та країн-сусідів. Зокрема, 101 українська команда із вуличного баскетболу, дві з Польщі та три з Росії та Чехії.

«Є багато молоді, яка захоплюється спортом, але, зазвичай, це відбувається десь у подвір’ях, не організовано, і саме тому ми хочемо долучити до цього якомога більше людей, які побачать, що за допомогою спорту можна досягти великих результатів у багатьох сферах», – розповіла директор з маркетингу ТзОВ «КФ «Yarych» Оксана Казанчук.

Окрім того, в рамках підготовки фестивалю проводиться реконструкція скейт-парку, що знаходиться біля Порохової вежі.

«Ми робимо реконструкцію скейт-парку, але ми не встигаємо відреставрувати цей парк до відкриття. Будемо намагатись зробити це до кінця місяця й урочисто його відкриємо. Буде змінено усе поверхневе покриття, будуть намальовані тематичні графіті. Стараємося зробити його максимально доступним для дітей. Адже людей, які займаються такими видами спорту, як велотріал, катання на роликах та скейтбординг, дуже багато», – наголосив Іван Попович.

«Ми дуже раді, що все ж таки цього року фестиваль відбудеться, буде відновлено скейт-парк на вул. Винниченка. Маємо сподівання, що всі мешканці міста, які займаються екстремальними видами спорту, будуть цілком задоволені та отримають повноцінний майданчик для своїх занять», – додав спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР Юрій Юрдига.

Основне завдання заходу – заохотити якомога більшу кількість молодих людей до здорового способу життя, цікавих та екстремальних видів спорту. Сотні тисяч людей, які спочатку уважно стежитимуть за тренуваннями та показовими виступами, потім і самі стануть частиною армії «воркаутер», та доведуть, що для побудови гарного й сильного тіла не потрібні дорогі тренажери та фітнес-клуби. Досить турніка з перекладиною, ваги власного тіла і бажання вести правильний здоровий спосіб життя. Усі охочі можуть разом із експертами спробувати власні сили у екстремальних видах спорту.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Липневі «Ночі у ...

КОМЕНТАРІ