Для українців, які перебувають в зоні АТО, передали гуманітарну допомогу з Риму

Для українців, які перебувають в зоні АТО, передали гуманітарну допомогу з Риму

04.07.14 13:54 0 936
Оргкомітет «Євромайдан-Рим» передав для українців, які перебувають у зоні бойових дій, та переселенців 37 ящиків продуктів харчування та засобів особистої гігієни, зібраних в італійських супермаркетах.

Акцію, яка тривала впродовж двох тижнів у двох магазинах Риму, організували волонтери оргкомітету спільно з асоціацією «Компас». Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ з посиланням на координатора оргкомітету «Євромайдан-Рим» Олеся Городецького.

На вході до закладів активісти проводили роз’яснювальну роботу щодо ситуації в Україні і пропонували клієнтам магазинів придбати продукти для потреб українців, які перебувають у зоні бойових дій, переселенців.

Як зазначила член оргкомітету «Євромайдан-Рим» Оксана Баранюк, ідею акції підтримала українка Ірина Тепла, яка працює директором одного із супермаркетів, і за її сприяння вона успішно відбулася. Італійці позитивно оцінили роботу волонтерів, розпитували про ситуацію в Україні, висловлювали підтримку. Досить часто, купуючи для себе одну чи дві речі, вони приносили волонтерам повні пакети продуктів.

Отримувачами цієї допомоги стали львівський «Карітас» та тернопільська благодійна організація «Вікно життя».

Окрім збору гуманітарної допомоги, оргкомітет провів минулої неділі, 29 червня, дві інформаційні акції. Українці Риму з українською символікою взяли участь у молитві «Ангел Господній» на площі Святого Петра у Ватикані та провели маніфестацію проти путінської агресії в Україні біля Пантеону в Римі.

Під час останньої багато спілкувалися з російськими туристами, які зараз чисельно відвідують італійську столицю. Реакція була різною, від: «Молодцы, мы вас поддерживаем» до агресивного: «Фашисты, вы убиваете наших солдат!». Декілька разів доводилося втручатися італійській поліції для заспокоєння особливо агресивних, пропутінських туристів.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі депутати ...
Наступна новина: У Львові жінки можуть ...

КОМЕНТАРІ