На Тернопільщині триває Всеукраїнський медіа-форум

На Тернопільщині триває Всеукраїнський медіа-форум

04.07.14 13:19 0 973
Понад півсотні журналістів з різних куточків України беруть участь у Всеукраїнському медіа-форумі «Тернопільщина туристична – очима журналістів», який триває на Тернопіллі.

У Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте відкриття заходу.

Привітав присутніх голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Очільник краю наголосив, що туристична галузь краю має значний потенціал і великі перспективи. Однак в сучасних умовах необхідно ефективно використати наявні ресурси. Тому медіа-форум проводиться з метою презентувати і популяризувати туристичний потенціал та розвиток туристичної інфраструктури області.

«Туризм є одним із стратегічних напрямків в області, - наголосив Олег Сиротюк. – Розвиток цієї галузі тісно пов’язаний з економічним зростанням краю та рівнем життя мешканців області. Тому для нас дуже важливо, аби потік туристів на Тернопільщину був якомога інтенсивнішим».

Голова ОДА зазначив, що функціонування туристичних об’єктів і їх популярність серед туристів значною мірою залежать від інфраструктури. Враховуючи ці факти, цього року, вперше за багато років на Тернопільщині вдалося зосередити кошти на ремонт ділянок доріг, які ведуть до туристичних об’єктів.

Олег Сиротюк побажав учасникам форуму плідної роботи та цікавої мандрівки Тернопіллям.

Формат медіа-форуму обрали невипадково.

«У сучасних умовах медіа не тільки формують суспільні настрої, а й певні образи країн, територій, геополітичних конструкцій, - пояснив заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра. – Тому за допомогою різних медіа, представники яких беруть участь у форумі, ми можемо презентувати наші туристичні об’єкти і тим самим зацікавити туристів».

У рамках пленарного засідання заступник голови облдержадміністрації презентував туристичний потенціал краю. Леонід Бицюра наголосив, що для того, аби Тернопільщина стала центром туризму в західній Україні варто акцентувати увагу на розвитку печерного туризму, адже це одна з реальних переваг краю, а також Дністровського каньйону.

Перспективним в області, на думку заступника, є паломницький туризм. Адже в області зосереджені об’єкти духовної спадщини греко-католиків, православних та римо-католиків.

Відтак учасники медіа-форуму взяли участь у роботі секцій за тематичними напрямками «Замковий туризм та сакральний туризм», «Екологічний та екстремальний туризм», «Гастрономічний і фестивальний туризм».

Також у рамках прес-туру, який триватиме 3-5 липня, учасники медіа-форуму відвідають замки, релігійні та архітектурні пам’ятки Тернопілля.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олег Попов: "Майнові ...
Наступна новина: В Івано-Франківську ...

КОМЕНТАРІ