У Тернополі триває літня сесія «Ділового форуму».

У Тернополі триває літня сесія «Ділового форуму».

04.07.14 16:53 0 955
Літня сесія «Ділового форуму» триває у Тернополі. Участь у ній беруть бізнесмени західних областей України та понад 100 представників ділових кіл Тернополя (підприємців, науковців, керівників підприємств).

«Ціль заходу – закласти добру основу для створення в області сприятливого інвестиційного клімату, – розповідає керуючий партнер ТОВ "Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» та один із організаторів форуму Володимир Глащенков. – А також – обмін досвідом з колегами з інших регіонів та консолідація зусиль навколо вирішення економічних завдань».

Привітав учасників форуму голова облдержадміністрації Олег Сиротюк.

«Для обласної адміністрації підприємницьке середовище та бізнес - це наші партнери, з якими ми хочемо налагоджувати співпрацю, для того, щоби в подальшому отримувати результати від нашої спільної роботи. За останні 12 років Тернопільська область скотилася на останні показники за дуже багатьма напрямками. Одне із завдань, яке ми поставили перед департаментом економіки – це є розробка своєрідного інвестиційного омбудсмена – уповноваженого структури, яка буде супроводжувати кожне підприємство, кожного місцевого та зарубіжного інвестора, людей, які тут працюють і хочуть розширити виробництво, створити робочі місця, для того, щоб на етапі впровадження та розширення такий бізнес максимально менше стикався з контролюючими системами. В теперішніх умовах не може бути розділення між владою і підприємницьким середовищем. Наш успіх та успіх нашої області - у такій співпраці».

Також під час форуму обговорювалися питання стану та перспектив економічного розвитку міста, покращення його інвестиційної привабливості, вдосконалення інфраструктури. Крім того розглядалися системи управління підприємствами, підвищення їх конкурентоспроможності на внутрішньому та міжнародному ринках, питання адаптації діяльності вітчизняних підприємств в умовах Європейської інтеграції України.

До слова, окрім Тернополя такий форум уже відбувся в Івано-Франківську та Луцьку, на черзі - Чернівці й Ужгород.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Рівненщині ...

КОМЕНТАРІ