Івано-Франківщина: Богородчанщина популяризує проект "Чесна гра"

Івано-Франківщина: Богородчанщина популяризує проект "Чесна гра"

15.12.12 16:52 0 1069
Богородчанщина популяризує проект «Чесна гра», який реалізовується програмою Профілактики ВІЛ/СНІД в Україні Німецького бюро міжнародного співробітництвадля кращих педагогів Прикарпаття.

12 грудня на базі Богородчанської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено постійно діючий семінар керівників районних (міських) шкіл передового педагогічного досвіду. Провела семінар Галина Слободян, завідувач лабораторії обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. В роботі семінару взяв участь заступник керівника апарату, начальник організаційного апарату райдержадміністрації Тарас Рашкевич, менеджери проекту Проекту «Чесна гра» Наталія Герез та Ірина Малишева, вчителі фізкультури району та інші запрошені.

В рамках проведення виїзного засідання вчитель фізкультури Богородчанської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Василь Долотко (кращий та єдиний волонтер Проекту «Чесна гра» в Івано-Франківській області) спільно із менеджерами Проекту «Чесна гра» Наталією Герез в Західному регіоні України та Іриною Малишевою в Південно-східному регіоні України представили учасникам семінару зазначений проект, а також провели практичні заняття для учнів школи, вчителів області та району щодо убезпечення дітей та молоді від шкідливих звичок та виховання в них відповідального ставлення до своїх рішень і вчинків, прищеплення їм духу здорового способу життя через заняття футболом.

Довідково:

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ є компанією, що належить Уряду Федеративноїї Республіки Німеччина (ФРН). Ми працюємо по всьому світу, допомогаючи Уряду ФРН у реалізації цілей у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної просвіти. GIZ пропонує ефективні рішення для політичного, економічного, екологічного та соціального розвитку в глобалізованому світі, а також підтримує процеси комплексних реформ і перетворень, в тому числі і в складних умовах. Наша корпоративна мета – стале покращення життя людей.

Працюючи у більш ніж у 130 країнах Африки, Азії, Латинської Америки, Середземномор’я та Близького Сходу, а також у Європі, на Кавказі та в Центральній Азії, GIZ має власні представницькі бюро у 87 державах світу.

Пріоритетними напрямками німецько-української співпраці є сталий економічний розвиток, підвищення енергоефективності та боротьба з ВІЛ/СНІДом.

Проект «Fair Play – Чесна Гра» покликаний використати масштабність чемпіонату ЄВРО-2012 задля створення умов убезпечення дітей та молоді від шкідливих звичок та виховання в них відповідального ставлення до своїх рішень і вчинків, прищеплення духу здорового способу життя та чесної гри. До участі у проекті запрошуються дівчата та хлопці віком від 10 до 20 років.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Дорожники Рівненщини ...

КОМЕНТАРІ