У Празі збирають гроші на допомогу втікачам з Донбасу

У Празі збирають гроші на допомогу втікачам з Донбасу

05.07.14 10:46 0 861
«Автоатлас України» – так називається вистава празького театру MeetFactory, прем’єра якої відбулася у Празі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

В основу інсценізації лягли твори сучасних українських письменників Оксани Забужко, Сергія Жадана і Юрія Винничука. Назва оповідання Сергія Жадана «Автоатлас України» послужила для її назви.

Інсценізація вистави за задумом режисера Еви Земнік відігралась на ріці, в барі, на пристані і в галереї. Відтак глядацькою залою був корабель, набережна Влтави і виставкова експозиція.

Оксана Забужко і Юрій Винничук відвідали празьку прем’єру «Автоатласу України».

У залах празької кав’ярні POTRVA відбувся аукціон фотографій «Вечір для України». Автором фотографій з місця події – київського Майдану є студентка політології празького Англо-американського університету українка Олена Кагуй.

Інтерес до фотографій учасників аукціону, серед яких переважала молодь з України, Чехії, США, був великим, за 20 фотографій вдалось зібрати у перерахунку близько 700 доларів США.

За задумом організаторів аукціону, чеської гуманітарної організації у справах допомоги біженцям і автора фотографій Олени Кагуй, зібрані кошти будуть передані втікачам в Україні.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Буковина: на Вижниччині ...

КОМЕНТАРІ