Чернівецька область: психологи надають допомогу людям, які переселилися із східних регіонів країни

Чернівецька область: психологи надають допомогу людям, які переселилися із східних регіонів країни

05.07.14 08:08 0 888
Від початку бойових дій на території східних регіонів країни у Чернівецькій області тимчасовий прихисток знайшли 318 переселенців. Всі вони потребують психологічної та моральної підтримки. Основною з проблем, з якою стикаються переселенці, являється страх за життя своїх рідних та близьких, які залишились в зоні бойових дій. Управління ДСНС України у Чернівецькій області не залишилось осторонь та постійно надає допомогу вимушеним переселенцям. Психологи піклуються щоб якнайкраще адаптуватися людям до нових умов проживання

Так, 3 липня психолог Управління ДСНС відвідав Маневровий фронт Чернівецької міської ради, в якому проживають 5 сімей переселенців. Фахівці Управління ДСНС провели психологічні бесіди з вимушеними переселенцями, в ході якої їм була надана необхідна консультаційна допомога. Під час бесіди було виявлено, що майже всі переселенці нормально адаптувались до нових умов соціального середовища. Окрема із дітьми було організовано арт- та казко-терапія. Дитячі малюнки зображали ті місця де діти проживали, а найголовніше вони свідчать про позитивний душевний настрій малечі.

Турбота та постійна підтримка переселенців до нових умов життя, і надалі залишається одним із головних завдань психологів Управління ДСНС.

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львів на вихідні. Афіша
Наступна новина: відбулася семінар- нарада з ...

КОМЕНТАРІ