Івано-Франківщина: в Управлінні ДСНС в області відбулася Колегія за підсумками роботи за 6 місяців 2014 року

Івано-Франківщина: в Управлінні ДСНС в області відбулася Колегія за підсумками роботи за 6 місяців 2014 року

05.07.14 12:48 0 986
3 липня в приміщенні Кризового центру Управління ДСНС в області відбулося засідання Колегії під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького. У роботі колегії також взяли участь працівники Управління ДСНС в області та керівники його територіальних підрозділів.

Згідно порядку денного було заслухано доповідачів та проведено обговорення найактуальніших питань діяльності Управління ДСНС в області.

В ході засідання Колегії розглядалися питання щодо реагування на надзвичайні ситуації у першому півріччі та стан готовності підрозділів області до дій за призначенням; про організацію роботи регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та району проведення антитерористичної операції; питання цивільного захисту та результатів профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення щодо безпеки життєдіяльності.

Також на Колегії були поставлені завдання на третій квартал поточного року.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький наголосив на належному виконанні всіх прийнятих рішень Колегії та відповідальності виконавців за покладені на них завдання.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Закарпаття: на Мукачівщині ...

КОМЕНТАРІ