Тернопілля: рятувальники області координують питання розселення громадян, які прибувають із районів проведення антитерористичної операції

Тернопілля: рятувальники області координують питання розселення громадян, які прибувають із районів проведення антитерористичної операції

05.07.14 12:53 0 964
Розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації в області створено міжвідомчий координаційний штаб з надання допомоги переселенцям з місць тимчасово окупованих територій а також з районів проведення антитерористичної операції. В його роботі беруть участь організації і територіальні органи центральних органів виконавчої влади які опікуються даною проблематикою та волонтерські організації. На регіональному рівні, в Тернопільській області, роботу штабу координує обласне Управління ДСНС.

Працівники міжвідомчого координаційного штабу чергують у цілодобовому режимі. Тож якщо виникає потреба, люди, що прибувають зі східних та південно-східних областей України – завжди можуть отримати всю необхідну допомогу, зателефонувавши за цілодобовими безкоштовними номерами «101» та «112» та на номери мобільних операторів 067-35-10-706 та 095-26-11-400. За даними телефонними номерами можуть звертатися й мешканці Тернополя та області, що хочуть особисто допомогти переселенцям речами, продуктами, чи іншим чином. Вся отримана інформація узагальнюється для подальшого прийняття рішення по кожному конкретному випадку.

Станом на 4 липня, на Тернопільщині перебуває 352 переселенців з півдня та південного сходу України: з них 136 прибули з АР Крим і 216 з місць проведення АТО. За сприяння департаменту соціального захисту Тернопільської ОДА всіх цих людей, прийняли на поселення волонтери. Зараз вони перебувають в сім’ях мешканців Тернопілля, в різних районах області. Велику допомогу в роботі з біженцями надають також й волонтерські організації: зокрема, активну участь в зустрічі та перевезені новоприбулих людей та їхніх майна приймають представники автомайдану.

За розрахунками, згідно опрацьованої спільно з департаментом соціального захисту інформації стосовно можливості прийняття та розселення людей, на сьогоднішній день Тернопільська область ще може прийняти для поселення 548 осіб.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ