У Львові відбувся тренінг ОБСЄ

У Львові відбувся тренінг ОБСЄ

16.12.12 14:52 0 803
У Львові відбулася завершальна частина тренінгу в рамках проекту «Сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ». Проект реалізовувся за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні в контексті програми «Відкрита розмова». У роботі взяли участь журналісти та правоохоронці Львівської, Рівненської, Івано-Франківської та Волинської областей.

Відкриваючи захід, заступник начальника Управління зв’язків з громадськістю МВС Сергій Бурлаков зазначив, що проект «Програма «Відкрита розмова» це добрий початок співпраці між правоохоронцями та провідними медійниками. Мета - зменшити кількість конфліктів між журналістами та правоохоронцями завдяки вдосконаленню їх співпраці. Координатор програм ОБСЄ в Україні, МВС та провідні медіа-експерти об’єднали свої зусилля з однією метою - допомогти журналістам і правоохоронцям із різних регіонів краще розуміти один одного та виробити спільні правила взаємодії.

Тренінг був розрахований на два дні, під час яких правоохоронці й журналісти ділилися власним досвідом взаємодії та цікавились юридичними аспектами роботи. Обговорювалося новації у сфері доступу до публічної інформації та захисту прав журналістів за нормами нового Кримінального процесуального кодексу. Під час дискусії на тему «Досвід співпраці: журналісти та МВС» учасники обговорили конфліктні ситуації, які виникають між сторонами, проблеми ідентифікації преси під час різного роду подій. Правоохоронці та журналісти погодилися в тому, що так само як і єдина прес-карта, редакційні посвідчення потрібно привести до єдиного зразку. Також, на думку представників ЗМІ, необхідно розробити рекомендації щодо роботи з журналістами для правоохоронців, які першими приїжджають на місце надзвичайних подій.

Після закінчення практичних занять тренінгу, зокрема гри «Прес-конференція», журналісти і представники прес-служб отримали знання, які в подальшому допоможуть скоригувати їх роботу, зробити її більш конструктивною.

Ігор Кравчук,

головний спеціаліст по зв’язкам з громадськістю

УМВС України на Львівській залізниці
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Рівненині затримано ...

КОМЕНТАРІ