Житомирські міліціонери отримали бронежилети від народного обранця

Житомирські міліціонери отримали бронежилети від народного обранця

08.07.14 08:00 0 756
Два десятки високоякісних елементів захисного одягу днями отримали чотири райвідділи міліції Житомирщини для спорядження колег, які нестимуть службу на сході нашої країни у складі зведеного загону, боронячи безпеку мирних жителів Луганщини. Така допомога стала можливою за сприяння народного депутата України Віктора Развадовського.

До Любарського райвідділу міліції завітала помічник-консультант народного обранця Валентина Кузьмінська, яка, звертаючись до усього особового складу районної міліції, зауважила, що питання життєбезпеки українських силовиків на сході наразі залишається одним з найважливіших для парламентарія. Відтак Віктор Развадовський ініціював закупівлю двадцяти сертифікованих бронежилетів 4-го класу, спроможних захищати бійців від куль автомата Калашникова та гвинтівки Драгунова. Усі ці захисні елементи отримали правоохоронці чотирьох районних відділів Житомирщини, працівники яких готуються до наступного відрядження до «гарячих точок» нашої держави.

– П’ять отриманих нами бронежилетів стануть надійними елементами захисту для наших колег, які вирушать на схід держави, аби долучитися до спільної справи забезпечення правопорядку, - коментує начальник Любарського райвідділу міліції Михайло Сорока. – Ми усі вболіваємо за кожного з наших колег, хто й перебуває у «гарячих точках» країни задля якнайшвидшого встановлення миру та безпеки наших співгромадян, тож піклуємося про надання їм належної допомоги та підтримки.

Нагадаємо, зведений загін у складі двохсот житомирських правоохоронців 24 червня вирушив до Луганської області захищати свою державу.

СЗГ УМВС України

в Житомирській області,

за повідомленням Любарського РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області 16 ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ