Папа Франциск попросив вибачення у жертв сексуального насильства з боку священиків

Папа Франциск попросив вибачення у жертв сексуального насильства з боку священиків

08.07.14 13:06 0 727
Папа Римський Франциск сказав жертвам сексуального насильства з боку священиків, що поведінка клерикалів була «святотатським культом», який образив Бога.

Таку заяву 77-річний понтифік зробив у Ватикані під час приватної літургії, яку він проводив для шістьох жертв сексуального насилля з Британії, Німеччини та Ізраїлю.

Папа Франциск розкритикував «співучасть» і «невиконання своїх обов’язків» католицькими високими чинами через «приховування» повідомлень про сексуальне насильство з боку священників.

Папа Римський також попросив вибачення у жертв. Він зазначив, що церква «зобов’язана працювати і залагодити свою провину».

Це була перша зустріч Папи Франциска з жертвами, над якими було вчинене сексуальне насильство з боку священників, коли вони були неповнолітніми.

Понтифік пообіцяв, що у майбутнього до осіб, які чинять подібне не буде ніякої милості. Між тим Ватикан наполягає, щоб розслідування щодо участі католицьких священників у вчиненні сексуального насильства над неповнолітніми трималося у таємниці, передає Радіо Свобода.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові чоловік обікрав ...
Наступна новина: У Луцьку працюють над ...

КОМЕНТАРІ