Через ситуацію у країні літню відпустку планують дуже мало офісних працівників, – дослідження

Через ситуацію у країні літню відпустку планують дуже мало офісних працівників, – дослідження

08.07.14 11:17 0 777
Цьогоріч літню відпустку планує рекордно низька кількість «білих комірців» – менше половини. Кожен третій офісний працівник не може визначитися з планами, адже ситуація в країні дуже непроста. Найпопулярніші види відпустки – закордонний морський відпочинок і відпочинок в Україні біля моря або в горах. Кількість бажаючих відпочити в Криму зменшилася в п’ять разів.

За даними порталу bigmir.net , одним із найчастіших питань до всесвітньої мережі залишається запит «відпочинок в Криму». Шукають не тільки готелі, а й приватні квартири без посередників. Якщо порівнювати такі показники з результатами опитування користувачів hh.ua, такі запити швидше продиктовані цікавістю, а не реальним бажанням українців відпочити в Криму, повідомили IA ZIK у Міжнародному кадровому порталі hh.ua.

Як зазначається, гарячі події в країні впливають і на можливість планувати, і на бажання відпочивати більшості українських офісних працівників. Відпустку цього літа планує тільки половина опитаних – 41%, ще третина не визначилася. Натомість у 2013 році в тому, що у них буде літній відпочинок, були впевнені майже 90% опитаних.

Менше половини респондентів із тих, хто їде у відпустку, готові податися відпочивати за кордон (42%). Найчастіше про закордонну відпустку думають працівники сфери інформаційних технологій, маркетингу й консалтингової сфери. А от найбільш популярні місця українського відпочинку – море і гори.

Кількість бажаючих відпочивати за кордоном цього року практично не змінилася у порівнянні з минулим. Також не змінилася за останні два роки кількість любителів сільського і дачного відпочинку, натомість закономірно збільшилася кількість тих, хто віддає перевагу українським горам і морю. А ось кількість туристів, які збираються до Криму, зменшилася в п’ять разів. Минулого року бажаючих провести відпустку на півострові було близько четвертої частини, цього – всього 4%.

Найбільш популярні країни для відпочинку за кордоном – Грузія і Туреччина. Саме там планують провести свою відпустку по 18% респондентів. У Болгарії будуть відпочивати 16% опитаних, ще 11% – в Іспанії. Стільки ж (11%) проведуть свою відпустку в Чорногорії або Хорватії. Грузія та Іспанія – новачки у пріоритетах українських офісних співробітників, минулого року впевнене лідерство було в Туреччини і Болгарії. До Італії зможуть поїхати 3%, до Єгипту й інших африканських країн – 8%, на Кіпр – 7%. Країнам Азії віддадуть перевагу 2%, Росії – 1%.

Довідка.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в червні 2014 року. В опитуванні брали участь 988 респондентів із різних регіонів України.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Закарпатті відбулась ...

КОМЕНТАРІ