На Вінничині виконавши бойові завдання,з зони АТО  повернулися бійці спецпідрозділу "Сокіл"

На Вінничині виконавши бойові завдання,з зони АТО повернулися бійці спецпідрозділу "Сокіл"

07.01.15 10:54 0 613
З зони проведення антитерористичної операції повернулася частина бійців спецпідрозділу вінницької міліції «Сокіл», які місяць виконували важливі і ризиковані завдання, пов'язані зі знешкодженням диверсійних груп, вилученням з незаконного обігу зброї та вибухових речовин, затримання осіб, що виношували злочинні плани.

Командир спецпризначенців доповів начальнику УМВС Ігорю Моренцю про те, що бійці виконали усі поставлені завдання та повернулися неушкодженими і без втрат.

Керівник вінницької міліції Ігор Моренець подякував підлеглим за належну службу, за мужність та професійність, проявлені під час відрядження на Сході України.

Бійці несли службу на території Луганської та Донецької областей, виконували спільно з іншими силовими підрозділами завдання в районі Волновахи, Маріуполя, в тому числі, бойові завдання безпосередньо на передовій.

Головне бажання для усіх бійців – це щоб в Україні найшвидше запанував мир, а усі, хто захищає її від ворога, повернулися додому цілими і неушкодженими.

Не приховує радості від довгожданої зустрічі дружина спецпризначенця Світлана : «Наш син у Святого Миколая попросив у подарунок, щоб був мир і щоб татко був завжди поруч».

Після п'ятиденної відпустки правоохоронці повернуться на службу за місцем дислокації на Вінниччині.

СЗГ УМВС України

у Вінницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ