ПриватБанк компенсує клієнтам понад 5 млн грн втрат від подвійної конвертації валют під час розрахунків у закордонних магазинах

ПриватБанк компенсує клієнтам понад 5 млн грн втрат від подвійної конвертації валют під час розрахунків у закордонних магазинах

09.01.15 11:44 0 901
ПриватБанк компенсує своїм клієнтам понад 5 млн грн втрат від подвійної конвертації валют під час оплати покупок у гривні в закордонних магазинах, у тому числі інтернет-магазинах.

Як повідомила прес-служба банку, з 8 січня банк почав повертати клієнтам кошти за автоматичним перерахунком транзакцій DCC, здійснених у період з 29 грудня 2014 р. по 3 січня 2015 р. Загальна сума повернень становить понад 5 млн грн.

«Ми вирішили компенсувати втрати клієнтів через нестійкість курсу національної валюти та специфіку міжнародних розрахунків, коли під час оплати за кордоном у гривнях з картки списується сума, що відрізнялася від тієї, що зазначена продавцем, – говорить Олег Гороховський. – Після повернення кожен клієнт отримає SMS із зазначенням суми компенсації. Також повернення буде показано у виписці Приват24».

Клієнти ПриватБанку можуть вільно розплачуватися гривневими картками за кордоном або в іноземних інтернет-магазинах, обираючи для оплати валюту країни перебування, долар чи євро. Це дозволить уникнути втрат через подвійну конвертацію гривні під час розрахунків за кордоном.

У тих магазинах, які не пропонують клієнтам вибір валюти платежу, клієнтам потрібно розплачуватися з доларової картки. Відкрити доларову карту можна безкоштовно в Приват24. При цьому клієнти ПриватБанку отримають можливість переказувати гроші з гривневої карти на Інтернет-карту в еквіваленті 100 доларів в день.

Якщо в клієнтів є транзакції за кордоном у гривні, що здійснено до 29 грудня 2014 року, і списана за ними сума не збігається з тією, що зазначено в чеку торговця, інформацію про це потрібно повідомляти на e-mail: help@pb.ua
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)
Попередня новина: Неповнолітнього жителя ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ