В Житомирській області секретом 100-річної коростенки є любов до праці та людей

В Житомирській області секретом 100-річної коростенки є любов до праці та людей

10.01.15 09:08 0 642
На початку 2015 року свій 100-річний ювілей відзначила коростенка Гапуленко Агафія Іллівна – про це повідомляє Коростенська міська рада

Жінка пережила голод, втратила на війні чоловіка, все життя пропрацювала в колгоспі на Полтавщині.

Підняла на ноги двоє дітей, дала можливість їм здобути вищу освіту. Агафія Іллівна має 4 онуків і 3 правнуків. До Коростеня переїхала до доньки, яка зараз і доглядає матір.

Незважаючи на свій поважний вік, жінка уважно слідкує за новинами, добре розуміється на реаліях сьогодення. Тяжко переживає за події, що відбуваються в Україні, сумує за сином і онуком, які тепер не можуть приїхати до неї на ювілей з Росії, оскільки обидва є військовослужбовцями.

Секретом свого довголіття вважає любов до праці, до людей. За своє життя Агафія Іллівна жодного разу не вживала алкоголю, і навіть ковтком шампанського не порушила цієї традиції в день свого вікового ювілею, коли з вітаннями та подарунками завітав міський голова Володимир.Москаленко.

Агафія Іллівна відзначена медаллю «За доблесний труд», якою надзвичайно дорожить, бо все її життя – це тяжка праця в ім'я добробуту України. Саме такі трудівники і є справжніми патріотами: вони не вміють промовляти полум'яні гасла, а щоденною своєю працею творили і творять історію України.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові у Сколівському ...
Наступна новина: На Буковині міліція ...

КОМЕНТАРІ