У Львівській області у Червонограді правоохоронці проводять заходи з метою недопущення неповнолітніми вчинення правопорушень

У Львівській області у Червонограді правоохоронці проводять заходи з метою недопущення неповнолітніми вчинення правопорушень

12.01.15 10:47 0 607
З 25 грудня по 19 січня працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського міського відділу міліції проводять профілактичні заходи серед дітей з метою недопущення вчинення ними правопорушень під час святкування Новорічних та Різдвяних свят під назвою «Зимові канікули».

Працівники міліції, разом зі службою у справах дітей Червоноградської міської ради, проводять рейди з метою виявлення безпритульних дітей на вулицях,міста .

Крім того, правоохоронці перевіряють комп'ютерні клуби та інші розважальні заклади на предмет дотримання адміністрацією обмеження відвідування їхніх закладів особами, які не досягли 18-річного віку.

Спільно із органами виконавчої влади, посилюється контроль за дотриманням закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Упродовж профілактичних заходів, працівники міліції відвідують за місцем проживання неблагополучні сім'ї, де батьки зловживають спиртними напоями, а також перевіряють території поблизу шкіл з метою виявлення неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями та тютюновими виробами.

«З початку проведення операції, ми виявили два факти перебування неповнолітніх у розважальних закладах міста без нагляду дорослих. На їхніх батьків складено адміністративні проколи за статтею 184 КУпАП», - розповів начальник СКМСД Червоноградського МВ капітан міліції Руслан Король.

Крім того, підприємців даного закладу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.180-1 КУпАП (порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування).

Правоохоронці проводять профілактичні бесіди з власниками розважальних закладів, щодо недопущення ними перебування у їхніх закладах неповнолітніх. Зокрема, в магазинах, де продаються тютюнові та алкогольні напої, працівники міліції застерігають продавців щодо продажу цих виробів неповнолітнім.

Оксана Козачок,

помічник начальника Червоноградського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ