В Івано-Франківській області тривають профілактичні заходи "Канікули"

В Івано-Франківській області тривають профілактичні заходи "Канікули"

12.01.15 08:59 0 651
З 25 грудня по 19 січня працівники міліції проводять профілактичні заходи серед дітей з метою недопущення вчинення ними правопорушень під час святкування Новорічних та Різдвяних свят під назвою «Зимові канікули».

Працівники міліції, разом зі службою у справах дітей проводять рейди з метою виявлення безпритульних дітей на вулицях,міста . Крім того, правоохоронці перевіряють комп'ютерні клуби та інші розважальні заклади на предмет дотримання адміністрацією обмеження відвідування їхніх закладів особами, які не досягли 18-річного віку.

Спільно із органами виконавчої влади, посилюється контроль за дотриманням закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів

Упродовж профілактичних заходів, працівники міліції відвідують за місцем проживання неблагополучні сім'ї, де батьки зловживають спиртними напоями, а також перевіряють території поблизу шкіл з метою виявлення неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями та тютюновими виробами.

Правоохоронці проводять профілактичні бесіди з власниками розважальних закладів, щодо недопущення ними перебування у їхніх закладах неповнолітніх. Зокрема, в магазинах, де продаються тютюнові та алкогольні напої, працівники міліції застерігають продавців щодо продажу цих виробів неповнолітнім.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинянин,який ...
Наступна новина: У Львові чоловік обікрав ...

КОМЕНТАРІ