Чернігів: ланцюжок новорічних свят у клубах за місцем проживання

Чернігів: ланцюжок новорічних свят у клубах за місцем проживання

13.01.15 08:00 0 595
Найяскравіші, найрадісніші, найчарівніші свята - це, звичайно, новорічні! Грудень та січень зазвичай сповненні подарунків, дитячої радості та добрих справ. Цікаво, весело, корисно - це головні принципи, якими керувався педагогічний колектив чернігівського Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання, організовуючи свята для вихованців клубів. Тут зустріли новий 2015 рік зі сподіваннями на найкраще та вірою в майбутнє. В цьому році – новорічні свята особливі. Всі мешканці нашої країни звертають більше уваги не на зовнішні їх атрибути – мішуру, салюти, веселощі, а на внутрішню суть – духовність, віру в диво, бажання зробити приємне чи підтримати ближнього. Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання запрошує всіх бажаючих до себе на гостину з побажаннями миру та злагоди у новому році.

Цікаві ігротеки, новорічні конкурси, творчі майстерні, святкові дискотеки, дитячі ігри, міні-концерти - все це чекало на вихованців у клубах за місцем проживання з нагоди Нового року. Ну, і звичайно зустріч із головним чарівником свята - Дідом Морозом.

Так, у клубі «Фортуна», вихованці на «чарівному потязі» відвідали різні новорічні станції, де змогли проявити свою спритність, творчість, кмітливість. За це в гості до них завітали помічники Діда Мороза – Морозки. Морозками були перевтілені вихованці клубу, що мають дещо більше досвіду в клубних справах, ніж учасники свята. Вони провели цікаві новорічні ігри та забави, подарували приємні подарунки.

У клубі «Інтелект» старші вихованці підготували цілу виставу для малечі – з сучасними Снігуронькою, Дідусем Морозом та іншими новорічними персонажами. А починаючи з середини свята на всіх чекала весела ігротека.

В клубі «Чайка» вихованці не лише веселилися, а й проявляли свої здібності у пошуковій діяльності – відгадували загадки та шукали карту, по якій можна було знайти приємний сюрприз. Тож не така легка ця справа – Новий рік у клубі святкувати!

У клубі за місцем проживання «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна» свято пройшло феєрично – з конкурсами, смішинками, творчими номерами. Так само як і в клубі «Мушкетер», спортивна зала якого перетворилася на новорічний казковий ліс, а вихованці, які звикли щоденно працювати над своїм фізичним вдосконаленням та активно займатися спортом, – на веселих гостей Діда Мороза та Снігуроньки.

А ось в клубі «Берегиня» поруч із веселощами займалися і добрими справами. Вихованці клубу під чітким керівництвом педагога-організатора Ольги Удовенко створили та зібрали новорічні подарунки для наших захисників – воїнів АТО. Такий патріотичний настрій вихованців передався і ялинці в клубі – вона стала жовто-блакитною. А відзначили зустріч Нового року вихованці весело та цікаво – організували святкову ігротеку та інтерактивну новорічну програму, яку, до речі, повністю спланували та провели самі ж діти.

У відділі соціально-профілактичної роботи свято Нового року пройшло незвично. Всіх гостей на космічному кораблі «Зірковий» «відправили» зустрічати Новий рік у космос! Діти відвідали різні планети, дізналися, що віщують їм зірки, вийшли на прямий зв'язок із Землею та встигли зробити ще багато цікавого. Новорічні свята пройшли і в інших клубах Центру.

Тільки Новий рік на поріг, а в клубах за місцем проживання вже настало інше свято – Різдво. До нього педагоги-організатори підготували не менш цікаві заходи, а саме інтерактивні святкові програми, заходи з елементами традиційного святкування, конкурси колядок. Вихованці, які відвідали клуби у цей проміжок часу, з цікавістю дізналися про традиції святкування Різдва в Україні.

Та й наступне свято вже не за горами – Василя та Маланки, а звичніше - старий Новий рік. До нього традиційно в клубі відбудуться і конкурси щедрівок, і театралізоване інсценування, і традиційні святкові ігри та забави. А ще вихованці декількох клубів підготували приємний сюрприз для мешканців міста.

Новорічні свята пройшли за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради.

Тож запрошуємо до клубів за місцем проживання. У нас завжди весело, цікаво та корисно! Ми – поряд, ми – в кожному районі, ми – за крок від дому!

За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: История создания жалюзей
Наступна новина: За чотири роки роботи ...

КОМЕНТАРІ