УГКЦ відправила на фронт автомобіль «швидкої»

УГКЦ відправила на фронт автомобіль «швидкої»

13.01.15 08:43 0 626
У дні Різдвяних свят Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) благословив і освятив автомобіль швидкої допомоги, теплі речі, ковдри, продукти та виготовлені пічки для українських військових у зоні АТО. Колону допомоги відправили з Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ до Маріуполя.

Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що в колоні до Маріуполя поїхала і ціла група волонтерів Мальтійської служби допомоги з польовою кухнею, «щоб нагодувати тих, хто потребує харчів, і зігріти тих, які можливо, страждають від холоду, бо ворог розбомбив їхні домівки».

Глава церкви побажав, аби було якомога менше поранених серед наших військових, але, за його словами, в разі необхідності, за допомогою автомобіля швидкої допомоги постраждалим буде надана поміч.

«Це один із багатьох десятків автомобілів, які були придбані за пожертви наших вірних», – зауважив Блаженніший Святослав.

Отець Володимир Чорній, директор БФ «Карітас-Івано-Франківськ», зазначив, що автомобіль «швидкої» укомплектований перев’язувальними матеріалами. Є все необхідне, аби надати першу медичну допомогу.

«Хочеться, щоб церква була ближчою до воїнів. І щоб вони пам’ятали, що церква за них не тільки молиться, а й допомагає, чим може», – сказав священик.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ