В Чернівецькій області розпочала роботу ще одна місцева пожежна команда

В Чернівецькій області розпочала роботу ще одна місцева пожежна команда

13.01.15 14:13 0 547
Для забезпечення надійного протипожежного захисту громадян Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області спільно з місцевими органами влади здійснюють активну роботу щодо створення місцевих пожежних команд у населених пунктах Чернівецької області. Одним з результатів такої роботи стало відкриття місцевої пожежної команди у селі Динівці Новоселицького району. Створена пожежна команда буде охороняти від вогню чотири села Новоселицького району: Динівці, Довжок, Берестя та Малинівка. Це дозволить пришвидшити надання допомоги місцевому населенню в разі необхідності.

На урочисте відкриття місцевої пожежної команди завітали представники місцевих органів влади, керівництво Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області. Голова Новоселицької районної державної адміністрації Віталій Балта побажав новоствореному колективу згуртованості і успіхів у професійній діяльності. Разом з цим, керівництво Управління подарувало працівникам пожежної команди комплекти бойового одягу, в якому місцеві пожежники нестимуть чергування.

«Створення місцевих пожежних команд та їхня робота є дуже важливими, адже працівники місцевих пожежних команд постійно залучаються до ліквідації пожеж. Так, у минулому році працівники місцевих пожежних команд понад 200 разів залучалися до ліквідації пожеж, яких у 2014 році виникло 677 пожеж, що дозволило зберегти чимало цінностей громадян» – зазначив начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області полковник служби цивільного захисту Валерій Парпауц.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день у Чернівецькій області функціонує 91 місцева пожежна команда, що є одним з найкращих показників по всій Україні.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Посольство Фінляндії ...
Наступна новина: На Вінниччині відбувся ...

КОМЕНТАРІ