Світдану Богатирчук-Кривко зняли з посади заступника міського голови

Світдану Богатирчук-Кривко зняли з посади заступника міського голови

24.12.08 15:20 0 2402
Сьогодні, 24 грудня, депутати Рівнеради, на другому пленарному засіданні двадцять четвертої чергової сесії, підтримали більшістю голосів заяву заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко на звільнення з займаної посади. Натомість, позитивно проголосували за проект рішення про призначення на вакантну посаду депутата обласної ради, директора ЗАТ "Радіо Трек" Галину Кульчинську. До виконання обов'язків Галина Григорівна приступить наступного дня після звільнення Світлани Кирилівни. Про це УкрЗахідІнформ повідомив Володимир Кудрін, завідуючий інформаційно-аналітичним сектором Рівненського міськвиконкому.

Після кадрової заміни секретар міської ради Юрій Торгун подякував Світлані Кирилівні за розуміння ситуації та за сумлінну і професійну працю. А міський голова Володимир Хомко зауважив, що ніяких претензій ні як до людини, ні як до спеціаліста та професіонала до Світлани Богатирчук-Кривко не має. Однак, для формування власної команди, необхідно було зробити такий крок.

На черзі, до розгляду на сесії Рівненської міської ради, проект рішення про зміну структури виконавчих органів Рівненської міської ради. За рішенням міського голови цей проект буде розглянуто депутатами на третьому пленарному засіданні. Перенесення розгляду питання зумовило те, що у зв'язку з вчорашньою поїздкою Володимира Хомка на нараду до Президента воно не розглянуте у постійних комісіях Рівнеради. Володимир Євгенович наголосив, що буде присутній на засіданнях всіх комісій і будуть вивчені і, по можливості, враховані всі пропозиції депутатів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Через фінансову кризу у ...
Наступна новина: Кабельну телекомпанію ...

КОМЕНТАРІ