Участь у засіданні колегії взяли керівники підрозділів та галузевих служб, начальники районних відділів, їх заступники, помічники з кадрового забезпечення, голова Громадської ради при УМВС та представники громадських організацій.
Очільник міліцейського відомства області нараду розпочав із приємного. Спочатку подякував особовому складу за належне забезпечення правопорядку в області під час Новорічних та Різдвяних та оголосив, що колегією УМВС за підсумками оперативно-службової діяльності у 2014 році серед районних відділів міліції визначено кращим Путильський РВ УМВС України в Чернівецькій області.
Рік завершено. Певні зрушення на окремих напрямках роботи відбулися, Міністерство внутрішніх справ України позитивно оцінили нашу роботу. Однак є й певні недоліки та прорахунки. Впевнений, що ми розробимо шляхи їх усунення та приймемо відповідні рішення, – зазначив Валерій Зінченко.
Про криміногенну ситуацію у Чернівецькій області доповіли т.в.о. першого заступника начальника УМВС області Олександр Чубей та т.в.о. заступника начальника УМВС – начальник кримінальної міліції Олександр Раренко.
Загалом на території області зареєстровано більше 7800 кримінальних правопорушень. Завдяки проведеним заходам досягнуто зниження кількості таких кримінальних правопорушень, як вбивств (12 проти 17, -29.4%), розбійних нападів (18 проти 20, -10%), середньої тяжкості тілесних ушкоджень (57 проти 64, -10.9%), легких тілесних ушкоджень (500 проти 669, -25.3%), зґвалтувань (5 проти 10, -50%), хуліганств (83 проти 95, -12.6%).
Зафіксовано зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми на 35.5% (129 проти 200), в стані алкогольного сп'яніння на 20.0% (353 проти 441), в групі на 37.4% (358 проти 572), раніше судимими на 23.1% (850 проти 1106), злочинів у громадських місцях на 0.8% (373 проти 376).
Знешкоджено 8 організованих злочинних груп. Чотири з них з міжрегіональними зв'язками, 1 – з транснаціональними, 3 – причетні до розкрадання бюджетних коштів, 1 – пов'язана з незаконним обігом зброї. До їх складу входило 25 осіб, якими скоєно 160 кримінальних правопорушень.
Під час наради увагу акцентували також на результати заходів, спрямованих на боротьбу з проявами корупції та хабарництва. У минулому році розпочато 251 кримінальне провадження з ознаками корупції, з яких 64 направлено до суду. Крім цього, складено 19 адміністративних протоколів за вчинення правопорушень, передбачених нормами Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, усі розглянуті судами.
Задокументовано 633 (проти 195) кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним використанням бюджетних коштів, у тому числі 433 (проти 39) пов'язаних з коштами призначеними на виконання державних цільових програм, 547 (проти 364) посадових кримінальних правопорушень.
Заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки Ярослав Козак наголосив, що впродовж минулого року було забезпечено охорону громадського порядку під час проведення усіх масових заходів на території області. Крім того, саме із блоку міліції громадської безпеки найбільше працівників беруть участь в АТО на Сході нашої країни.
Про стан роботи по зміцненню дисципліни, недопущенню порушень законності та корупційних проявів у діяльності міліціонерів доповів заступник начальника УМВС Сергій Ратушенко.
Упродовж колегії заслуховувалися доповіді інших керівників галузевих служб УМВС та працівників районних відділів міліції.
На завершення наради начальник обласної міліції Валерій Зінченко наголосив: «Ми маємо робити все можливе щоб забезпечити законність, прав, свобод і інтересів громадян, активно протидіяти проявам організованої злочинності і корупції та належному рівні забезпечувати охорону громадського порядку в області. Я переконаний, що особовий склад готовий на найвищому рівні виконувати поставлені завдання».
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: Словацький художник ...