Про це повідомила головний спеціаліст з вакцинопрофілактики Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Наталія Гончар, інформує Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.
З 20 січня в заклади охорони здоров’я Львівщини очікується надходження наступних вакцин:
* «Пріорікс» – для профілактики кору, паротиту, краснухи (виробник Бельгія);
* «Інфанрікс» – для профілактики кашлюка, дифтерії, правця (виробник Бельгія);
* «Інфанрікс ІПВ» – для профілактики кашлюка, дифтерії, правця, поліомієліту (виробник Бельгія).
Що стосується вакцини БЦЖ, то найближчим часом вона надійде кількістю 1000 доз (виробник Росія) по перерозподілу з іншої області, що дозволить відновити імунізацію новонароджених.
Окрім цього, є нові зміни у законодавстві. 1 січня 2015 року набув чинності наказ МОЗ України від 11.08.2014р. № 551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13.10.2014р. за № 1237/26014. Зазначеним наказом затверджено у новій редакції: календар профілактичних щеплень, положення про організацію і проведення профілактичних щеплень та перелік медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Шендерович: «Калашников» – ...
Наступна новина: Український «Тунель» став ...