Зовнішня  торгівля  Івано-Франківської області  товарами  за  2012 рік

Зовнішня торгівля Івано-Франківської області товарами за 2012 рік

20.02.13 11:07 0 833
Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області за 2012 рік становили 821,5 млн.дол.США, імпорту – 983,7 млн.дол.США. Проти 2011 року обсяги експорту зменшилися на 12,8%, імпорту– на 7,9%.

Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 87 країн світу.

До країн СНД було експортовано 56% усіх товарів, до країн Європейського Союзу – понад третину. Близько половини експортних поставок здійснювалися до Російської Федерації. Вагомими вони були і до Румунії, Польщі, Білорусі, Італії, Угорщини, Естонії, Чехії та Німеччини.

У товарній структурі експорту області провідну позицію займали пластмаси, полімерні матеріали, продукція хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості, механічні та електричні машини і мінеральні продукти. Вагомими були і обсяги відвантажень деревини і виробів з деревини, паперу та картону.

Імпорт з країн СНД становив майже 40% від його загального обсягу, з країн Європейського Союзу - більше половини. В обсягах імпорту найбільшими були надходження з Російської Федерації та Німеччини.

Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, механічних і електричних машин, палив мінеральних, нафти і продуктів її перегонки, пластмас, полімерних матеріалів.

Серед міст і районів області найбільші обсяги як експорту, так і імпорту товарів протягом минулого року припадали на міста Калуш та Івано-Франківськ. Крім того, в експорті вагомими були і обсяги Тисменицького та Долинського районів, в імпорті – Тисменицького та Надвірнянського районів.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківськ: 2 людей ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: На ...

КОМЕНТАРІ