Заява фракції ВО "Свобода" у Буській районній раді щодо приватизації спиртової галузі в Україні

Заява фракції ВО "Свобода" у Буській районній раді щодо приватизації спиртової галузі в Україні

15.01.15 11:08 0 436
Фракція ВО "Свобода" в Буській районній раді вважає, що запланована урядом приватизація спиртової галузі в Україні призведе до збагачення олігархів, знищення підприємств та зростання безробіття.

Подаємо текст заяви: "Уряд заявив про "масштабну приватизацію", зокрема про намір найближчим часом виставити на продаж державне підприємство "Укрспирт".

На "Укрспирт" – це 37 заводів по всій Україні та сім тисяч працівників. Це підприємства, які сплачують податки, створюють інфраструктуру, що сприяє розвитку населених пунктів та місцевих громад.

Вважаємо, що за умови впровадження сучасних технологій, ефективних методів управління підприємства "Укрспирту" можуть розвиватися й приносити дохід державі.

Свідченням цьому є результати діяльності: за підсумками роботи у ІІ та ІІІ кварталах цього року підприємство "Укрспирт" отримало 88,9 мільйона гривень чистого прибутку (аналогічний показник 2013-го – 15,8 мільйона), і переказало до бюджету 119,5 мільйона, що на 48,8%, або на 39,3 мільйона більше, ніж торік.

Завдяки оптимізації витрат та пошуку внутрішніх резервів середньомісячна заробітна платня із січня цього року зросла на 10%. Звичайно, це ласий шматок для тих, хто хоче за безцінь отримати стратегічні підприємства й збагатитися на цьому.

Маючи досвід так званої масштабної приватизації 1990-х років, ми знаємо, до чого це може призвести: закриття підприємств, звільнення працівників, соціальної кризи. Уже зараз в багатьох містах трудові колективи спиртзаводів протестують проти приватизації, і "Свобода" підтримує їхні вимоги. Ми стоятимемо на своїй позиції: спиртові заводи, зокрема Сторонибабський та інші, мають залишатися в державній власності. Спиртзаводи мають приносити користь державі, а не збагачувати олігархів!"

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Цьогоріч за премію ім. ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ