Франківчанка  Анастасія Петришак  акомпонувала на скрипці   всесвітньовідомому тенору Андреа Бочеллі на  фестивалі «Сан-Ремо 2013»

Франківчанка Анастасія Петришак акомпонувала на скрипці всесвітньовідомому тенору Андреа Бочеллі на фестивалі «Сан-Ремо 2013»

20.02.13 14:33 0 776
Минулої неділі наша землячка Анастасія Петришак акомпанувала на скрипці всесвітньовідомому італійському співакові Андреа Бочеллі, який виконував пісню "Quizas quizas quizas" на фестивалі «Сан-Ремо 2013».

Дівчині 19 років, вона донька українських мігрантів з Івано-Франківська. Не вперше, попри молодий вік, акомпанує всесвітньо відомому тенору. Два роки тому був концерт у Мілані‚ і ось тепер, 17 лютого, фінал фестивалю в Сан-Ремо. Перед українською публікою Настя вперше виступила в Римі, в театрі "Елізео", під час святкування 20-ї річниці Незалежності України, організованого Християнським товариством українців в Італії. Вчитися грі на скрипці дівчинка розпочинала в Івано-Франківську, у 5-річному віці. Сім років тому переїхала до батьків-мігрантів в Італію. Батьки, бачачи незвичайний талант дівчини, створили їй всі умови для його розвитку, вона закінчила з відзнакою 2 італійських музичних вищих навчальних заклади. За декілька останніх років Анастасія Петришак стала абсолютним переможцем практично всіх італійських конкурсів скрипалів.

Виступ Андреа Бочеллі у супроводі Анастасії Петришак подивилися в прямому ефірі більше 13 мільйонів глядачів.

Примітка:

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Виноградіський район: ...
Наступна новина: Три дні з туристичним та ...

КОМЕНТАРІ