На Львівщині внутрішні війська вшанували учасників бойових дій на території інших держав

На Львівщині внутрішні війська вшанували учасників бойових дій на території інших держав

20.02.13 16:57 0 794
Відомий вислів говорить: "Історія людства – це історія війн і насильства". І справді, у різних куточках планети постійно йдуть так звані локальні воєнні конфлікти. Яскравим і, на жаль, не останнім прикладом такого конфлікту послужила війна в Республіці Афганістан у 80-х роках.

Саме вона стала серйозним випробуванням для багатьох українців. Чимало людей, які побували в Афганістані, проживають у місті Золочеві та Золочівському районі Львівської області. Серед них і ті, хто колись проходив службу у Навчальному центрі ВВ МВС України. Це старші прапорщики у відставці Петро Путря, Степан Осоховський, Юрій Мудрий та багато інших.

У Золочеві, як і всюди в Україні, також вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Меморіальні заходи відбулись у неділю 17 лютого, традиційно за участі керівництва району, військових та представників Церкви. Зокрема, біля пам’ятної дошки воїнам-"афганцям" та учасникам локальних війн зібралися представники Золочівської районної державної адміністрації, Спілки ветеранів Афганістану, військовослужбовці Навчального центру ВВ МВС України, усіх військових частин Золочівського гарнізону, представники військового комісаріату, православної і греко-католицької церков.

Виконанням Державного Гімну України починав і завершував вшанувальні заходи оркестр Навчального центру. Священики відправили панахиду за загиблими, в ході якої Голова правління Золочівської районної ради воїнів-афганців "Пам'ять" Петро Сараєв зачитав прізвища загиблих. На їх честь автоматники дали трикратний салют. На завершення представники влади, організацій і військових формувань здійснили покладання вінків і квітів до меморіалу.

Текст і фото - лейтенанта Юрія Трепишка
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Буському, ...
Наступна новина: Сарни: рятувальники ...

КОМЕНТАРІ