В Хмельницькому провели евакуацію з верхніх поверхів приміщення нічного клубу «СВ»

В Хмельницькому провели евакуацію з верхніх поверхів приміщення нічного клубу «СВ»

21.02.13 18:11 0 757
19 лютого у Хмельницькому на базі спортивно-розважального закладу «СВ» відбулось комплексне тактичне навчання з організації гасіння пожежі та порятунку відвідувачів. Об’єкт для проведення тренування був обраний невипадково, адже в розважальному закладі перебуває одночасно до 400 відвідувачів і 25 осіб персоналу.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електромережі зайнялися декорації, обладнання, меблі в великому залі на першому поверсі 6-типоверхової будівлі розважального закладу.

Ще до прибуття основних сил адміністрація закладу організувала евакуацію відвідувачів через основні і запасні евакуаційні виходи, одночасно приступивши до гасіння пожежі наявними первинними засобами пожежогасіння.

За підвищеним номером виклику до місця пожежі прибули підрозділи 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Хмельницький. Площа пожежі на момент прибуття рятувальних підрозділів складала 100 кв. м. Швидкому розповсюдженню пожежі сприяла велика кількість легкозаймистих матеріалів у приміщенні.

Вогнеборці в складі створених ланок газодимозахисної служби оперативно ліквідували пожежу та організували пошук постраждалих на верхніх поверхах будівлі.

За допомогою двох автодрабин висотою 30 та 60 м умовні постраждалі були успішно евакуйовані з верхніх поверхів. Через те, що пожежа була складною, додатково був задіяний автобус газодимозахисної служби для забезпечення належної безперервної роботи ланок газодимозахисників та своєчасної заміни апаратів на стисненому повітрі.

Після практичної фази навчань із адміністрацією та персоналом спортивно-розважального закладу проведено додатковий інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки, користування первинними засобами пожежогасіння та порядку дій при виникнення пожежі.

Всього до навчань залучалися 36 рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій на 8 одиницях пожежної та спеціальної техніки.

Як показали спільні навчання, такі відпрацювання стали новим підходом у взаємодії Держслужби з надзвичайних ситуацій та бізнесу. Крім того, подібні тренування організовані у кожному районі області та хід їх проведення знаходиться на особливому контролі у керівництва Територіального управління МНС. Вони сприяють не тільки підвищенню рівня професійної майстерності особового складу, а й змушують керівників об’єктів з масовим перебуванням людей звернути увагу на усунення наявних порушень правил пожежної безпеки та дотримання вимог до безпеки персоналу та гостей.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

ФОТО
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Львівщині шахрайка, ...

КОМЕНТАРІ