В Ужгороді вбили 20-річного хлопця, який заступився за собаку

В Ужгороді вбили 20-річного хлопця, який заступився за собаку

10.07.08 10:58 0 3860

Ввечері парубок повертався додому з роботи. Зупинився купити хот-дог. Поряд двоє хлопців мучили пса.

Володимир Огняник, заст. начальника Ужгородського МВ УМВС України: «Зробив зауваження цим молодим людям, що це жива істота, не треба знущатися з тварини. Молоді люди на це відреагували досить агресивно, і потім почали чіплятися до потерпілого. Хлопець потерпілий почав втікати».


Двом допомогли ще троє. Того дня хлопці святкували день народження однокласника і були напідпитку. Вони юрбою наздогнали молодика та за кілька хвилин затовкли його ногами на смерть. Убили в людному районі Ужгорода, але жителі розповідають про це не охоче.


Ганна Василівна, місцева мешканка: «Якби хтось заступився, то би того не було».


Ганна Іванівна, місцева мешканка: «Тут уже не одна смерть була».


У Віктора залишилися дружина та півторамісячний син. Рідні шоковані безглуздою смертю двадцятирічного парубка. Кажуть, він був неконфліктним, добрим сім’янином.


Тетяна Євстефеєва, теща Віктора: «Он безумно любил мою дочь. Ужасно. Понимаете, в чем дело, этот ребенок не знал что такое, он все делал. Этот ремонт, весь ремонт квартиры он сделал, потому что должен был родится ребенок, он сделал ремонт».


П’ятьох нападників правоохоронці затримали невдовзі після вбивства. Усі із забезпечених сімей. Вони зізналися у скоєному і до суду перебуватимуть під арештом. Міліціянти кажуть, із-за ґрат їх випустять не скоро.


Володимир Огняник, заст. начальника Ужгородського МВ УМВС України: «Це вбивство з хуліганських спонукань. По Кримінальному кодексу від 10 до 15 років або довічне ув'язення».


Правоохоронці кажуть, агресивність молоді дедалі частіше призводить до жахливих наслідків.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 37)

КОМЕНТАРІ