Cтуденти-волейболісти Закарпатського держуніверситету виграли срібло чемпіонату світу

10.07.08 08:54 0 4034
Ужгородці Олексій Клямар та Андрій Куцмус вибороли друге місце чемпіонату світу з пляжного волейболу серед студентів, який проходив в Німеччині. Як повідомив 9 липня почесний президент Асоціації пляжного волейболу Закарпаття Іван Скрябін, у фіналі хлопці поступилися іспанцям усього 2 очками, вони програли з результатом 23:21.

Сьогодні ужгородські волейболісти мають намір взяти участь ще в один змаганнях - черговому турі Європи з пляжного волейболу.
Олексій Клямар та Андрій Куцмус навчаються на третьому курсі Закарпатського держуніверситету на юридичному факультеті.

Попередня новина: Місток через річку ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині, у ...