Президент України розпорядився встановити на Говерлі пам’ятний знак

Президент України розпорядився встановити на Говерлі пам’ятний знак

10.07.08 16:52 0 2838
Віктор Ющенко розпорядився втановити до 24 серпня 2008 року на горі Говерла – найвищій географічній точці України, пам'ятного знака, що символізує українську державність, а також здійснити благоустрій прилеглої території зі збереженням природного ландшафту.  Нижче наведено текст Указу.
 
 
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 633/2008

Про впорядкування території гори Говерла та встановлення пам'ятного знака на її вершині 

З метою дальшого розвитку славетних традицій патріотизму та духовності українського народу постановляю:

1. Івано-Франківській обласній державній адміністрації здійснити до 24 серпня 2008 року заходи щодо встановлення на горі Говерла – найвищій географічній точці України пам'ятного знака, що символізує українську державність (далі – пам'ятний знак), а також з благоустрою прилеглої території зі збереженням природного ландшафту.

2. Івано-Франківській обласній державній адміністрації, Міністерству культури і туризму України, Міністерству освіти і науки України, Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту за участю громадських організацій забезпечити підготовку та проведення урочистостей з нагоди відкриття пам'ятного знака.

3. Міністерству культури і туризму України разом з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією опрацювати питання щодо занесення в установленому порядку пам'ятного знака до Державного реєстру нерухомих пам'яток України.

4. Кабінету Міністрів України разом з Івано-Франківською та Закарпатською обласними державними адміністраціями:

забезпечити проведення капітального ремонту і реконструкції під'їзних доріг до гори Говерла та впорядкування прилеглих територій;

вирішити питання щодо створення та облаштування місць відпочинку на маршрутах підйому на вершину гори Говерла;

внести в установленому порядку пропозиції щодо розширення території Карпатського національного природного парку та Карпатського біосферного заповідника з метою віднесення всієї території гори Говерла до природно-заповідного фонду.

5. На підтримку ініціативи молодіжних громадських організацій про започаткування акції «Почесна варта Говерли», спрямованої на встановлення контактів між молоддю різних регіонів України та спільне вивчення історії держави, Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям сприяти у вирішенні питань матеріально-технічного та організаційного забезпечення проведення зазначеної акції, вжити заходів щодо активної пропагандистської кампанії з метою залучення молоді до участі в акції, перевезення учасників акції до місця її проведення та у зворотному напрямку.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

10 липня 2008 року
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 1)
Попередня новина: Cкутеристів безкоштовно ...
Наступна новина: У червні дефляція на ...

КОМЕНТАРІ