Голова Закарпатської облради звернувся із телеграмою до Прем’єр-міністра України з приводу ситуації на Солотвинському солеруднику

Голова Закарпатської облради звернувся із телеграмою до Прем’єр-міністра України з приводу ситуації на Солотвинському солеруднику

11.07.08 14:50 0 2155
Голова Закарпатської обласної ради Михайло Кічковський надіслав на адресу Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко телеграму. У ній йдеться про те, що відтоді як в Кабінет Міністрів, керівникам відповідних Міністерств і відомств було надіслано рішення позачергової сесії обласної ради щодо ситуації, яка склалася на Солотвинському родовищі кам’яної солі та державному підприємстві «Солотвинський солерудник», минув майже місяць, а конкретних ні дій, ні відповідей немає.

Голова ради вважає недопустимим таке ставлення до рішення облради. Адже, тим часом ситуація продовжує ускладнюватись і внаслідок нових провалів ґрунту та активізації карстових процесів стає ще більш загрозливою і небезпечною для селища та його людей.
    Особливо в небезпечному становищі опинилися алергологічні лікарні: республіканська, де сьогодні перебуває більше 300 хворих та обласна, в якій близько 70 пацієнтів. Більшість з них – діти.
    Це викликало широкий громадський резонанс не тільки в Закарпатті. Адже близько 2 млн. осіб в Україні потребують спеціального лікування в Солотвині.
    У телеграмі наголошується на необхідності терміново розглянути в Кабінеті Міністрів України рішення сесії Закарпатської обласної ради щодо визнання ситуації на Солотвинському родовищі кам’яної солі та державному підприємстві стратегічного значення «Солотвинський солерудник» - надзвичайною державного рівня і вжити невідкладних заходів щодо виправлення становища. Адже зволікання загрожує непередбачуваними як екологічними, так і соціальними наслідками.

Прес-служба Закарпатської обласної ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: КРУ пропонує співпрацю

КОМЕНТАРІ