ФК «Львів» у Луцьку програв запорізькому «Металургу»

22.03.09 12:55 0 2496
Футбольний клуб «Львів» зіграв матч 21 туру української Прем’єр-ліги у Луцьку. Львів’яни поступились запорізькому «Металургу» 1:2. Про це сьогодні, 22 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Номінальні гості досить швидко відкрили рахунок. Аржанов головою відправив м’яч у сітку після навісу з лівого флангу. Після пропущеного голу «Львів» намагався активніше атакувати ворота запоріжців. На 23 хвилині Мандзюк у штрафному майданчику намагався обіграти захисника, але втратив момент, а Ільків, який підхопив м’яч не зміг пробити по воротах. До перерви львів’яни все-таки відігрались. Романюк із правого флангу навішував у штрафний майданчик, але м’яч йому зрізався із ноги і залетів точно за комірець воротарю. Диво-гол –1:1.

ФК "Львів" теж, як і "Карпати", втратив очки на останніх хвилинах зустрічі. Невмивака після подачі із кутового головою вирвав для запоріжців перемогу.

Після 21 матчу ФК «Львів» має у своєму активі 15 очок і посідає 14 місце.

Наступний поєдинок підопічні Сергія Ковальця зіграють у суботу, 4 квітня, із київським «Арсеналом».

Попередня новина: «Свобода» вимагає від ...
Наступна новина: На Рівненщині поточна ...