Віктор Ющенко та Борис Тадич домовилися про офіційний візит Президента Сербії в Україну восени 2009 року

Віктор Ющенко та Борис Тадич домовилися про офіційний візит Президента Сербії в Україну восени 2009 року

19.06.09 13:34 0 2737
Про це Глави держав повідомили під час спільної прес-конференції у місті Новий Сад, коментуючи підсумки сьогоднішньої двосторонньої зустрічі, повідомляє прес-служба Президента.

Віктор Ющенко висловив сподівання, що цей візит матиме історичний характер і надасть новий поштовх розвитку взаємин двох країн.

«У рамках візиту ми проведемо бізнес-форум, обміняємося рядом гуманітарних проектів», - повідомив Президент України. Також під час візиту планується започаткувати співпрацю на рівні окремих регіонів двох країн та налагодити зв'язки між вищими навчальними закладами.

Зі своєї сторони Борис Тадич повідомив, що до складу офіційної делегації Сербії під час візиту в Україну планується включити представників ділових кіл цієї країни та української громади.

«Ми хочемо підписати низку угод, які сьогодні розробляються. Передусім, це угода про вільну торгівлю, яка б у економічному плані ще більше зв'язала наші країни», - повідомив Борис Тадич про цілі свого майбутнього візиту.

З цього приводу Віктор Ющенко наголосив, що на стадії розробки - 21 двостороння угода, в тому числі про безвізовий режим поїздок громадян двох країн.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ярослав Калька: Держава ...
Наступна новина: З початку року на ...

КОМЕНТАРІ