Міліція прикарпаття виявила вже дев’ятий контрабандний канал надходження наркотиків

Міліція прикарпаття виявила вже дев’ятий контрабандний канал надходження наркотиків

07.07.08 11:28 0 3228
Кілька днів тому повідомлялося про те, що співробітники калуської міліції у взаємодії з оперативниками обласного підрозділу боротьби з неаконним обігом наркотиків та працівниками УСБУ за підозрою у скоєнні наркозлочинів затримали 35-річного прикарпатця. Правоохоронці мали грунтовні підстави припускати, що на теренах Прикарпаття заявилися збувальники наркотиків контрабандного штибу. Йдеться про гашиш. В результаті проведення оперативних заходів правоохоронці зуміли випередити потенційних клієнтів і стали покупцями гашишу. Відтак особу, яка продавала наркотики, затримали з наявним.

Зрештою, як повідомив начальник ВБНОН УМВС України в Івано-Франківській області Роман Чекмарьов, наступного дня правоохоронцям вдалося “витягти” з нелегального обігу всю партію гашишу, на яку ділки активно шукали гуртового покупця. До наркооборудки виявилися причетними загалом троє осіб, причому усі останнім часом проживали за кордоном. Двоє в Іспанії, а третій – в Італії. Кожний з них своє майбутнє пов’язував з проживанням за кордоном, однак їхня найближча перспектива виглядає не такою райдужною. За контрабандне перевезення і збут наркотиків вітчизняний Кримінальний кодекс “обіцяє” тривалий строк ув’язнення. У співучасників наркооборудки вилучено майже 700 грамів гашишу. У них також вилучено понад 6 тисяч гривень, здобутих за реалізацію наркотику. Як з’ясовано, зловмисники намагалися продавати гашиш 100-грамовими порціями за 26 тисяч гривень.

З початку року прикарпатська міліція ліквідувала вже дев’ятий канал контрабандного надходження в область наркотиків з-за кордону.

Василь Гультайчук, ЦЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ