Україна і Туркменістан відновлюють та зміцнюють двостороннє співробітництво – В.Ющенко

Україна і Туркменістан відновлюють та зміцнюють двостороннє співробітництво – В.Ющенко

16.09.09 11:54 0 1200
Президент України Віктор Ющенко і Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов взяли участь у відкритті залізничного мосту «Атамурат-Керкічі» через р.Амудар’я та церемонії закладання фундаменту автомобільного мосту через Амудар’ю.

Захід відбувся у рамках офіційного візиту Віктора Ющенка до Туркменістану.

«Сьогодні ми є учасниками події знакової і величної. Ми спільно закладаємо фундамент автомобільного мосту і відкриваємо залізничний міст через велику ріку Амудар’ю. Це великий успіх українсько-туркменського партнерства. Це перемога нашої інженерної думки і нашої практики», – сказав Віктор Ющенко у вітальному слові.

Президент охарактеризував нове будівництво як унікальне не лише для Туркменістану, а й для всієї Центральної Азії. «Сьогодні цей міст став реальним втіленням дружби», – сказав В.Ющенко, підкресливши, що цей проект є переконливим доказом можливостей та широких перспектив співпраці між Україною та Туркменістаном. За словами Глави держави, сьогодні Україна і Туркменістан відновлюють та розширюють двостороннє співробітництво.

Він особливо відзначив, що міст, збудований українською державною компанією «Укртрансбуд», є першим об’єктом такого типу, збудованим за межами України останніми роками. «Цей міст прокладає шлях до нових проектів українсько-туркменської співпраці», - сказав Віктор Ющенко.

Він висловив вдячність усім, хто доклався до цього будівництва, та побажав їм здоров’я, добробуту і нових успіхів.

Глави держав заклали символічну капсулу у фундамент опори автомобільного мосту і вкинули перший цемент у фундаменту майбутньої будівельної споруди.

Президенти також здійснили спільний переїзд потягом через річку Амудар’я новозбудованим мостом.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ