У Севастополі вимагають заборонити вільне пересування військовослужбовців РФ по Україні

У Севастополі вимагають заборонити вільне пересування військовослужбовців РФ по Україні

16.09.09 18:42 0 1872
Севастопольська міська організація ВО «Свобода» звернулася до генерального прокурора України та прокурора міста Севастополя з вимогою негайно порушити кримінальну справу за фактом злочинного нападу на громадян України з боку військовослужбовців Чорноморського Флоту РФ та заборонити вільне пересування по території України військовослужбовців РФ.

14 вересня Севастопольский Гагарінський райвідділ міліції прийняв заяву мешканця Севастополя В'ячеслава Морокко, про те що на Площі ім. 50 років СРСР на нього напали невідомі, які в нього забрали телефон.

За скоєння цього злочину затримані військовослужбовці Чорноморського Флоту Російської Федерації, які проходять службу на малому протичовновому кораблі «Муромец» (який стоїть зараз в ремонті на 91 заводі). Затримані міліцією Бутирін Павло - матрос контрактної служби, мінер, Ашхатоян Геворк - матрос-машиніст термінової служби, Петровський Володимир - матрос термінової служби, Земськов Михайло - матрос-телемеханик термінової служби, Виголов Олексій - матрос-торпедіст термінової служби

Севастопольська міська організація ВО «Свобода» звернулася до генерального прокурора України та прокурора міста Севастополя з вимогою негайно порушити кримінальну справу за фактом злочинного нападу на громадян України з боку військовослужбовців Чорноморського Флоту РФ.

«Вимагаємо невідкладно вжити заходів щодо усунення небезпеки життю та здоров’ю громадян України – мешканців міста Севастополя, притягнути до кримінальної відповідальності винних осіб, та заборонити вільне пересування по території України військовослужбовців РФ», - йдеться в офіційній заяві Севастопольської «Свободи».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ