В.Ющенко: Україна зацікавлена у притоку бельгійських інвестицій

В.Ющенко: Україна зацікавлена у притоку бельгійських інвестицій

16.10.09 12:01 0 1184
У рамках офіційного візиту до Королівства Бельгія Глава держави провів зустріч з представниками Федерації підприємств Бельгії.

Президент наголосив, що Україна є надзвичайно потужним ринком з великими потенційними можливостями. «Найбільш потужний ринок, який буде знати Європа у найближчі 10 років – це український ринок», - підкреслив Віктор Ющенко, запросивши бельгійських підприємців скористатися з цього потенціалу.

Зокрема Президент відзначив, що зараз рівень бельгійських інвестицій у 44 млн. доларів є недостатнім і відтак умови для активізації їх залучення в Україну були предметом переговорів з керівництвом Бельгії в рамках офіційного візиту.

Президент також наголосив на тому, що Україна прагне створити сприятливі умови для залучення іноземних інвестицій. «Наша мета сьогодні – створити високу макроекономічну культуру, яка була б базовою для співпраці з інвесторами», - запевнив Віктор Ющенко. За його словами, останні чотири роки стали найбільш успішними в українській економічній історії, що засвідчило зокрема зростання обсягів іноземних інвестицій до 38 млрд. доларів.

Найбільш перспективними галузями співпраці українського та бельгійського бізнесу Президент назвав сферу високих технологій, високотехнологічну промисловість, зокрема авіабудування та суміжні з ним виробництва, сільське господарство та створення інфраструктури зберігання аграрної продукції, логістичні проекти тощо.

Віктор Ющенко також висловив сподівання, що розвитку двосторонніх економічних відносин сприятиме економічна місія Кронпринца Філіпа, запланована на 2010 рік.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: JOB.ukr.net: за один рік - ...
Наступна новина: У Івано-Франківську ...

КОМЕНТАРІ