Губернатор Рівненщини переконаний, що в грудні будівництво онкодиспансеру завершиться

Губернатор Рівненщини переконаний, що в грудні будівництво онкодиспансеру завершиться

28.10.09 10:21 0 1139
Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віктор Матчук переконаний, що за умови належного фінансування, добудову другої черги обласного онкодиспансеру буде завершено до початку наступного року.

- Половина коштів для добудови надійшла в область, вони знаходяться на казначейському рахунку. Є певні проблеми з використанням цих коштів, оскільки ми не можемо, поки що, у повній мірі скористатися ними – така парадоксальна ситуація: однією рукою кошти дали, іншою рукою заборонили їх використовувати. Але все-таки, я сподіваюся, цю проблему зможемо розв’язати в найближчі дні, - повідомив напередодні у програмі "З Матчуком про головне" в ефірі телеканалу «Рівне-1» керівник області Віктор Матчук.

Разом з тим голова обласної адміністрації зауважив, що, незважаючи на це, будівельні роботи на об’єкті ведуться повним ходом. - В залежності від технологічної необхідності на будмайданчику працюють одночасно близько 500 будівельників – своєрідний мурашник, де дуже багато людей, і з ентузіазмом люди працюють, робота просувається швидко. Тому, якщо друга половина коштів надійде вчасно, я ще раз готовий підтвердити, що не в січні, а в грудні цей об’єкт буде завершено, - наголосив Віктор Матчук.

І як повідомив сьогодні, 28 жовтня, начальник головного управління з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Михайло Кирийчук, проблема з використанням першої частини коштів на добудову онкодиспансеру з казначейського рахунку вирішена, доступ до коштів відкрито.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олег Тягнибок подав ...
Наступна новина: Урочисто взяті ...

КОМЕНТАРІ