В Криму вимагають розпуску Верховної Ради АРК

В Криму вимагають розпуску Верховної Ради АРК

18.02.10 12:08 0 1932
Рішення, ухвалене 17 лютого 2010 року депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим про перейменування представницького органу Автономної Республіки Крим у «Вєрховний Савєт», є зухвалим порушенням 136 статті Конституції України та виходить за межі повноважень депутатів місцевих рад. У зв’язку з цим Кримська «Свобода» вимагає:

1. Від Верховної Ради України – негайно ухвалити рішення про розпуск Верховної Ради Автономної Республіки Крим та призначення дострокових виборів до цього представницького органу місцевого самоврядування.

2. Від Генеральної Прокуратури України – опротестувати незаконне рішення та здійснити заходи прокурорського реагування на порушення законодавства з боку посадових осіб та депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

3. Від Служби Безпеки України – притягнути до відповідальності заколотників, які, зловживаючи владою, посягають на конституційний устрій Держави.

4. Від Президента України – призначити Всеукраїнський референдум щодо скасування статусу автономії Криму та особливого статусу міста Севастополя.

Прес-служба Кримської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

КОМЕНТАРІ