Заступник нововолинського міського голови став золотим призером серед аматорів на чемпіонаті з пауерліфтингу і жиму лежачи

23.02.10 12:09 0 2200
Перший заступник нововолинського міського голови, Юрій Єлева, став золотим призером на Всеукраїнському чемпіонаті з пауерліфтингу і жиму лежачи, що відбувся 19-21 лютого у Тернополі.

Близько півтисячі спортсменів взяли участь у змаганнях. Нововолинці, попри зверхнє ставлення на початках з боку інших учасників, впевненно дісталися когорти лідерів.

Юрій Єлева,основним супротивником якого на спортивному майданчику був луцький мер Богдан Шиба, виступаючи у тій же ваговій категорії до 110 кілограмів, уже в першій спробі підняв штангу вагою 115 кілограм. У другому підході нововолинець показав результат у 120 кг, а третьому – 125 кг. В результаті, Юрій Єлева посів перше місце серед аматорів чемпіонату та отримав золоту медаль.

«Для мене цей результат не є найбільшим досягненням, - зізнався Юрій Володимирович, -Я планував собі взяти вагу у 140 кілограм. Проте тренер відрадив, оскільки 125кг і так забезпечували повну перемогу. Луцька команда пообіцяла нам реванш наступного року, тому будемо готуватися. Відрадно, що і Нововолинськ годен достойно себе представити на різного роду спортивних заходах не лише обласного, але й загальнодержавного масштабу.»